دانلود فیلم پرسه در شهر لاجوردی

838

پرسه در شهر لاجوردی Parse Dar Shahr Lajevardi

انتشار بزودی

خانوادگی | درام | اجتماعی

سال تولید : 1394 | زمان : 90 دقیقه

اکران : شاید سال 1401

کارگردان : محمدعلی نجفی

توضیحات

دانلود فیلم ایرانی پرسه در شهر لاجوردی

پرسه در شهر لاجوردی پرسه در گذشته زنی است که رنگ و بویی تازه دارد. این فیلم مضمونی کاملاً اجتماعی برخوردار است و قصه فیلم درباره یک معمار معروف ایرانی به نام ثریا است که در خارج از کشور زندگی می‌کند، او برای توسعه سیتی سنتر اصفهان دعوت به کار می‌شود که اتفاق ویژه‌ای برای او رخ می دهد.

بازیگران

مینا ساداتی , فتانه ملک محمدی , علی کاظمیان , سیامک ادیب , پدرام معیریان , امید زندگانی , ندا کریمی , محمود ملاباشی , سعید نیک‌پور

توضیحات

فیلم سینمایی پرسه در شهر لاجوردی (Parse Dar Shahr Lajevardi) با نام قبلی اشک زاینده رود ، نام فیلمی درام – اجتماعی به کارگردانی (محمدعلی نجفی) و تهیه کنندگی احسان رسول اف و نویسندگی (محمدعلی نجفی , نسیم سیفی‌پور , نسیم محمدی فارسانی) می باشد که در سال 1394 تولید گردیده است. همچنین نجفی پس از 10 سال دوری از سینما پرسه در شهر لاجوردی را به تازگی در شهر اصفهان کلید زده است و مینا ساداتی بازیگر نقش اصلی این فیلم را ایفا می کند. زندگی کاراکتر اصلی این فیلم ثریا با خانه ملک گره می خورد. خانه ملک یکی از بناهای قدیمی این شهر است که بخشی از آن تخریب شده و گروه صحنه پرسه در شهر لاجوردی آن را مرمت کرده اند. داستان قصه خانم معماری را به تصویر می کشد که در معماری گذشته دنبال چیزی می گردد که به درد امروز بخورد.

لینک های دانلود

لینک دانلود پس از انتشار …
اطلاعیه موقت: سورن مووی یک سایت کاملاً مستقل در زمینه دانلود آثار ایرانی و خارجی است و به هیچ «استودیو دوبلاژی» مرتبط و وابسته نیست و با هزینه شخصی اداره میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد