دانلود مستند کاغذ پاره ها

690

کاغذ پاره ها The Unseen

انتشار بزودی

مستند | درام | اجتماعی

سال تولید : 1398 | زمان : 61 دقیقه

اکران : شاید سال 1401

کارگردان : بهزاد نعلبندی

توضیحات

دانلود فیلم ایرانی کاغذ پاره ها

داستان مستند درباره مسئولان شهر تهران است که تصمیم دارند طی فرایندی تحت عنوان زیباسازی شهر، چهره تهران را از خلافکاران پاک کنند، از جمله معتادان و زنان فاحشه. مردان معمولا پس از چند روز آزاد می‌شوند، اما زنان به مرکزی در اطراف شهر انتقال داده میشوند و…

توضیحات

فیلم سینمایی کاغذ پاره ها (The Unseen) ، نام مستندی درام – اجتماعی روایت زنان زجر کشیده و بی خانمانی است که به شکل اسفباری در یک کمپ نگهداری می شوند که به نویسندگی ، تهیه کنندگی و کارگردانی (بهزاد نعلبندی) می باشد و در سال 1398 تولید گردیده است. بهزاد نعلبندی کارگردان درباره ساخت این مستند گفت: یک سال پس از ساخت فیلم پرو به پیشنهاد یکی از دوستان مددکارم تصمیم گرفتم به محل نگهداری زنان کارتن خواب بروم. در آن زمان تهران میزبان اجلاس بین المللی بود و به همین دلیل افراد کارتن خواب را جمع آوری و در محلی نگهداری می کردند. شرط حضور در محل نگهداری زنان کارتن خواب همراه نداشتن دوربین فیلمبرداری و عکاسی بود ، به همین دلیل با اجازه خود مددجویان فقط صدای آن ها را ضبط کردم و زمانی که با آن ها صحبت کردم متوجه شدم که خودشان خبر ندارند قرار است تا پایان عمر در آنجا بمانند. موضوع مستند کاغذ پاره ها روایت زنان زجر کشیده و بی خانمانی است که به شکل اسفباری در یک کمپ نگهداری می شوند.

لینک های دانلود

لینک دانلود پس از انتشار …
اطلاعیه موقت: سورن مووی یک سایت کاملاً مستقل در زمینه دانلود آثار ایرانی و خارجی است و به هیچ «استودیو دوبلاژی» مرتبط و وابسته نیست و با هزینه شخصی اداره میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد