دانلود فیلم پیتوک

1776
N.A IMDB

پیتوک Pitok

انتشار بزودی

حادثه ای | درام | هیجان انگیز

سال تولید : 1398 | زمان : 114 دقیقه

اکران : 15 تیر ماه 1401

کارگردان : سیدمجید صالحی

توضیحات

دانلود فیلم ایرانی پیتوک

داستان فیلم پیتوک درباره جوانی اهل جنوب شهر به نام علا است که سودای بزرگی در سر می پروراند و میخواهد خود را بالا بکشد. آشنایی علا با زنی میانسال به نام فروغ، این پسر جوان را در موقعیتی پر از جدال و کشمکش و پیش بینی نشده قرار میدهد. مسیری که هم با عشق همراه است و هم کینه و خشم و انتقام.

بازیگران

مهتاب کرامتی , هادی حجازی‌فر , الناز حبیبی , شاهرخ فروتنیان , حسن پورشیرازی , شیرین آقاکاشی , روناک قاسمی , محمدهادی عطایی , کورش اسداللهی , یزدان کوکبی , احسان بذلی

توضیحات

فیلم سینمایی پیتوک (Cue Ball) نام فیلمی حادثه ای درام هیجان انگیز به کارگردانی (سیدمجید صالحی) و تهیه کنندگی (سیدمحمد قاضی) و نویسندگی (امیررضا نوری پرتو و صادق خوشحال) می باشد که در سال 1398 تولید گردیده است. همچنین فیلم سینمایی پیتوک درامی است داستان گو و قهرمان محور با بهره گیری از مؤلفه های ژانرهای تریلر و نوآر که نخستین فیلم سینمایی سیدمجید صالحی در مقام کارگردان، به شمار می آید. پیتوک روایت جوانی است که میخواهد یک شبه ره صدساله را طی کند، اما در این میان اتفاقاتی رخ میدهد که او را در موقعیتی پیش بینی نشده و پر از جدال و کشمکش قرار میدهد. مسیری که هم با عشق همراه است و هم کینه و خشم و انتقام.

لینک دانلود
لینک دانلود پس از انتشار …

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد