دانلود فیلم صاحب اختیار دوبله فارسی Possessor 2020

274
6.5 IMDB

صاحب اختیار Possessor

رده بندی سنی +16

دوبله فارسی

ترسناک | دلهره آور | علمی تخیلی

سال تولید : 2020 | زمان : 94 دقیقه

محصول : کانادا

کارگردان : Brandon Cronenberg

توضیحات

دانلود فیلم خارجی Possessor 2020 صاحب اختیار دوبله فارسی

داستان فیلم درباره یک قاتل نخبه و قراردادی به نام تاسیا واس است. واس با استفاده از فناوری خاصی که در مغزش کار گذاشته شده است، می تواند کنترل بدن افراد دیگر را در اختیار بگیرد تا هدف های بسیار خاص و مهم را به قتل برساند. در همین حین، واس در آخرین وظیفه خود گرفتار میشود و به مرور زمان هم بیشتر در آن فرو میرود. او در این مأموریت درون ذهنی گرفتار میشود که او را نسبت به نابودی اش تهدید میکند.

بازیگران

(Andrea Riseborough) , (Christopher Abbott) , (Rossif Sutherland) , (Tuppence Middleton) , (Sean Bean) , (Jennifer Jason Leigh)

توضیحات

فیلم خارجی صاحب اختیار (Possessor) که با نام متصرف نیز شناخته میشود ، نام فیلمی ترسناک , دلهره آور , علمی تخیلی محصول کشور کانادا به نویسندگی و کارگردانی (برندون کراننبرگ) می باشد که در سال 2020 تولید گردیده است. این فیلم، یک اثر منفرد است اثری که بسیار ترسناک، بسیار منحصر به فرد و خیلی وحشیانه است که میتواند یک سری را به وحشت بیاندازد و باعث شود تا حال یک سری دیگر بد شود. همچنین از لحاظ فنی میتوان اینطور گفت که فیلم متصرف یک اثر چشمگیر و فوق العاده است ، خصوصا باتوجه به عملکرد و نحوه ایفای نقش دو بازیگر اصلی. هم اکنون می توانید فیلم Possessor 2020 صاحب اختیار را با دوبله فارسی حرفه ای و بصورت سانسور شده با لینک مستقیم دانلود کنید.

لینک دانلود

نسخه سانسور شده

نسخه دوبله فارسی حرفه ای

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد