دانلود فیلم طاقباز

2094
N.A IMDB

طاقباز Taghbaz

انتشار بزودی

خانوادگی | درام | اجتماعی

سال تولید : 1395 | زمان : 90 دقیقه

اکران : شاید سال 1401

کارگردان : شهرام اسدزاده

توضیحات

دانلود فیلم ایرانی طاقباز

شاهرخ در مقطعی از زندگی خود پیوسته در تشخیص دنیای واقعی و توهمات معلق است و باعث بروز اتفاقات غیر قابل جبرانی برای خود و افراد پیرامونش می شود.

بازیگران

مهدی ماهانی , سارا خوئینی ها , شاهد احمدلو , نسیم ادبی , نادر فلاح , سیدعلی صالحی , بهار ارجمند , شهریار حیدری , آسیه اسدزاده , اشکان مستی , میلاد بدیعی , آروشا نوری , حدیث کریمیان , ایمان ده یادگاری , سعید رقیب مطلق , مهدی فلک الدین

توضیحات

فیلم سینمایی طاقباز Taghbaz ، نام فیلمی درام – اجتماعی به کارگردانی شهرام اسدزاده ، تهیه کنندگی علی یاور و نویسندگی شهرام اسدزاده می باشد که در سال 1395 تولید گردیده است. این فیلم به روش فیلم پلان در لوکیشن های داخلی و خارجی با رفت و برگشت به گذشته و آینده ساخته خواهد شد و به همین دلیل کار برای تصویر بردار، بازیگران، طراح صحنه و طراح لباس بسیار سخت و طاقت فرسا خواهد بود. این فیلم به موضوع آسیب های سوء ناشی از مصرف مواد مخدر و تاثیرات خطرناک آن بر فرد و اطرافیان می پردازد و مهدی ماهانی با توجه به سکانس پلان بودن فیلم نقشی دشوار و متفاوت را ایفا کرده است. طاقباز برای دو نوع مخاطب ساخته می شود و تماشای آن برای این دو گروه آموزنده خواهد بود. کسانی که به سمت مصرف مواد مخدر می روند و از عواقب آن اطلاعات کافی ندارند و نیز افرادی که با این اشخاص در ارتباط بوده و مراوده ای با آنها دارند و این دو موضوع در فیلم به تصویر کشیده خواهد شد. شهرام اسدزاده دومین فیلم خود با نام گواهی امضا را نیز در دست ساخت دارد که قرار است در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر اکران شود.

لینک دانلود
لینک دانلود پس از انتشار …

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد