دانلود مستند پروژه ازدواج

1516
7.1 IMDB

پروژه ازدواج The Marriage Project

انتشار بزودی

مستند | درام | اجتماعی

سال تولید : 1398 | زمان : 85 دقیقه

اکران : سال 1399

کارگردان : حسام اسلامی , عطیه عطارزاده

توضیحات

دانلود فیلم ایرانی پروژه ازدواج

در خلاصه موضوع مستند پروژه ازدواج آمده است: مطرح شدن پیشنهاد ازدواج بیماران در یک مرکز نگهداری از بیماران اعصاب و روان با مخالفت‌ها و مشکلات زیادی روبرو می‌شود…

توضیحات

فیلم سینمایی پروژه ازدواج (The Marriage Project) نام مستندی درام – اجتماعی به کارگردانی (حسام اسلامی و عطیه عطارزاده) و تهیه کنندگی (اتین دو ریچاد , حسام اسلامی و عطیه عطار زاده) می باشد که در سال 1398 با مشارکت مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی تولید گردیده است. پروژه ازدواج دارای سوژه‌ جذاب و برش‌های حساب شده است. اثری که فراپژوهش نیز می‌تواند نامگذاری شود. اینکه سوژه امکانات پژوهشی در اختیار مستندساز قرار می‌دهد اما او خود و عوامل تولید را اسیر چهارچوب این پژوهش درون متنی نمی‌کند. پروژه ازدواج نمی‌خواهد در مرزهای علمی باقی بماند و تمام اعتبار هنری‌اش را به دلیل هم پس زدن، به دست می‌آورد. پژوهش در مستند پروژه ازدواج به عهده افراد حاضر در متن قرار می‌گیرد و مستند‌ساز با کنار نهادن محتوای ازدواج به مفهومی جهان شمول‌تر رجوع می‌کند. عشق!

لینک های دانلود

لینک دانلود پس از انتشار …
اطلاعیه موقت: سورن مووی یک سایت کاملاً مستقل در زمینه دانلود آثار ایرانی و خارجی است و به هیچ «استودیو دوبلاژی» مرتبط و وابسته نیست و با هزینه شخصی اداره میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد