عضویت در کانال تلگرام
جدیدترین فیلم ها و انیمیشن ها
جدیدترین سریال ها

دانلود مستند پروژه ازدواج

دانلود مستند پروژه ازدواج با لینک مستقیم

دانلود فیلم ایرانی پروژه ازدواج با کیفیت عالی

دانلود مستند پروژه ازدواج

درباره فیلم: فیلم سینمایی پروژه ازدواج ، نام مستندی درام – اجتماعی به کارگردانی (حسام اسلامی و عطیه عطارزاده) و تهیه کنندگی (اتین دو ریچاد , حسام اسلامی و عطیه عطار زاده) می باشد که در سال 1398 تولید گردیده است. همچنین مستند پروژه ازدواج جدیدترین اثر مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی است و داستان آن درباره مطرح شدن پیشنهاد ازدواج بیماران در یک مرکز نگهداری از بیماران اعصاب و روان، با مخالفت‌ها و مشکلات زیادی روبرو می‌شود. برای دانلود این فیلم زیبا با « سورن مووی » همراه باشید.

 

نام مستند: پروژه ازدواج – the marriage project

ژانر مستند: مستند , درام , اجتماعی

کیفیت: 480p , 720p , 1080p , 4K , Bluray

سال تولید: 1398

مدت زمان: 85 دقیقه

کارگردان: حسام اسلامی , عطیه عطارزاده

تهیه کننده: اتین دو ریچاد , حسام اسلامی , عطیه عطارزاده

تاریخ اکران: سال 1399

 

داستان مستند: در خلاصه موضوع مستند پروژه ازدواج آمده است: «مطرح شدن پیشنهاد ازدواج بیماران در یک مرکز نگهداری از بیماران اعصاب و روان با مخالفت‌ها و مشکلات زیادی روبرو می‌شود…»

 

درباره مستند: پروژه ازدواج دارای سوژه‌ جذاب و برش‌های حساب شده است. اثری که فراپژوهش نیز می‌تواند نامگذاری شود. اینکه سوژه امکانات پژوهشی در اختیار مستندساز قرار می‌دهد اما او خود و عوامل تولید را اسیر چهارچوب این پژوهش درون متنی نمی‌کند. «پروژه ازدواج» نمی‌خواهد در مرزهای علمی باقی بماند و تمام اعتبار هنری‌اش را به دلیل هم پس زدن، به دست می‌آورد. پژوهش در مستند پروژه ازدواج به عهده افراد حاضر در متن قرار می‌گیرد و مستند‌ساز با کنار نهادن محتوای ازدواج به مفهومی جهان شمول‌تر رجوع می‌کند. عشق! مستند دو روایت موازی دارد که به شدت قابل بحث است. یکی همین پروژه موسسه است و تلاش تحقیقاتی و مطالعاتی که قصد دارد برای اولین بار پدیده ازدواج را بر بیمارانی خاص امتحان کند و دیگری آرشیوی است از زندگی شخصی مستندساز و ازدواج خودش در 15 سال پیشتر از زمان اکنونِ مستند. لازم به ذکر است که این فیلم قرار بود اسفند ماه 98 در بخش مسابقه بین‌الملل بیست و دومین جشنواره فیلم مستند «تسالونیکی» یونان روی پرده برود که این رویداد به دلیل شیوع جهانى ویروس کرونا به تعویق افتاد.

 

سایر عوامل مستند: کارگردان: حسام اسلامی , عطیه عطارزاده / تهیه کننده: اتین دو ریچاد , حسام اسلامی , عطیه عطارزاده / فیلمبردار: مهدی آزادی , مسلم تهرانی / صدابردار: احمد افشار , سیوان خسروی / تدوینگر: فرید دغاغله / صداگذار: مهرشاد ملکوتی / نویسنده گفتار متن: عطیه عطارزاده / حسام اسلامی / گوینده: عطیه عطارزاده / آهنگساز: امین فیض آبادی / عکاس: مریم مجد / پخش بین الملل: شرکت فرانسوی جاوا فیلمز و با مشارکت مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

 

تیزر مستند پروژه ازدواج

 

لینک دانلود پس از انتشار